ALANLAR

Megep Modülleri Kitaplarımızın Özellikleri

MEGEP MODÜLLERİ ve EBA MESLEK KİTAPLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

 1. 15,5 x 21,5 cm,  B5 (Süper A5) ebatlarında üretilmektedir. Diğer fotokopici üreticiler A5 ölçüsünde yani 14,8 x 21 cm ebatlarında üretim yapabilemktedir. 

 2. İç sayfalarda 70 gr. kağıt kullanılmaktadır. 

 3. Dış kapaklarda 300 gr bristol kağıt kullanılmaktadır.

 4. Amerikan ısısal ciltleme tekniği kullanılmaktadır.

 5. Dış kapaklar renkli, iç sayfalar siyah beyazdır. Talep üzerine renkli kitap imalatımız mevcuttur.

Bunun dışında neden Dahi Yayıncılık;

 1. Alım miktarı oranında indirim uygulanmaktadır. 

 2. Satınalma süreçlerinde okullarımıza yardımcı olunmaktadır. 

 3. Okullarımıza teklif, fatura, ve borcu yoktur yazıları iletilmektedir.  

 4. Kitaplar hemen teslim edilemkte olup, ödeme ödenek aktarım zamanında alınmaktadır. Açık hesap çalışılmaktadır. 

 5. Her okula bir Satış Sorumlusu atanmaktadır.

 6. Üretim süreçlerinde tam otomasyon kullanılmaktadır. 

“AĞRI’DAN İZMİR’E, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE…”

Nitelikli eleman yetiştirerek, hayata ve farklı iş kollarına bilinçli bireyler katmayı hedefleyen Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri eğitimde önemli rol oynamaktır.

Öğrenciler, elektrik, motorlu araçlar, aşçılık, çocuk gelişimi, bilgisayar, muhasebe, turizm, sağlık gibi farklı alanlarda fiili olarak iş yapan, 52 farklı alanda kendi bilgi ve becerisine göre eğitimini tamamlamaktadır.
Bizler, Dahi Yayıncılık ve Ege Basım olarak, Türkiye’de Mesleki ve Teknik Liselerde eğitim alan gençlerimizin alan ders kitaplarına ücretsiz olarak ulaştırarak destek olmayı amaçlamaktayız.

2007 yılından bu yana çeşitli firmaların katkıları ile birlikte yaklaşık olarak 450.000 öğrencimizi ücretsiz olarak kitap okumasını sağladık. Fırsat eşitliği sağlayan bu projede, kitaplar Ağrı’dan İzmir’e her öğrencimizin okuluna kadar teslim edilmektedir.

Anadolu’nun her köşesindeki okuyan, eğitim olanaklarının kısıtlı olduğu yerlerde dahil, okullara giden bu kitaplar sponsorlarımız sayesinde gençlere ulaşmaktadır. Yaptığımız veya yapmak istediğimiz çağdaş Robin Hood’luk, faydalı olmak ve dar imkanlar içinde okumaya çalışan meslek lisesi öğrencilerine, yardımcı olmak,  aynı zamanda sanayiciye lazım olan nitelikli eleman meslek lisesi mezununa, sanayicinin sahip çıkmasıdır.

Bunu yaparken sanayicinin yarın teknik eleman alarak üretiminin emanet edeceği ürünün bugünden tanıtımını sağlamak, kısaca Meslek Lisesi öğrencisinin de sanayicinin de karşılıklı olarak kazandığı bir çalışmadır. Kitaplar, sektör ve alan gözetilerek dağıtılmaktadır. Bu anlamda sanayici ile eğitimi birleştiren bir işlevi vardır. Öğrenciye, kendi alanı ile ilgili firma bilinci kazandırırken aynı zamanda, gelecekte çalışabileceği firmaları da bir anlamda tanıtmış olmaktadır. Firma kendi reklamını uzun yıllar yapma imkanını bulurken, öğrenci de ücretsiz kitap okuma olanağına sahip olmaktadır.

MEGEP MODÜLLERİ arşivimizde olup , EBA MESLEK KİTAPLARI www.meslek.eba.gov.tr adresinden sürekli olarak güncellenmektedir. 
 
Kalitemize, Fiyatımıza ve İş Disiplinimize Güvenen Binlerce Okulumuza Teşekkür Ederiz.
 
Adres : Esatpaşa Mahallesi Ziyapaşa Caddesi No:6 Ataşehir / İstanbul
Tel : 0216 472 3 472
Fax : 0216 472 35 85
 
 

YukariCik